Зміна умов оплати короткого номеру оператора Київстар

24-12-21

Зміна умов оплати за користування коротким мобільним номером для абонентів Оператора КиївстарЯкщо зараз на Короткому номері, який ви орендуєте по оператору Київстар встановлено один із тарифів (вартість хвилини+плата за з'єднання):

0,00+0,00ПЗС

або
1,00+0,27ПЗС

то,  в такому випадку оплата за  трафік по оператору Київстар у розмірі 3500 грн з ПДВ буде обов'язкова.


Далі розтлумачення щодо нарахування такої оплати за короткий номер Київстар:


1. При тарифі 0,00+0,00ПЗС для абонента (клієнта), є Call-Back (колбек) чи немає, мінімальна оплата за трафік становить 3500 грн.

2. При тарифі 1,00+0,27ПЗС для абонента, якщо користуєтесь без послуги колбек, то оплата за трафік відбувається за різницею вже оплаченого абонентом трафіку. Тобто, все що наговорили абоненти за місяць, коли телефонували на короткий номер, вираховується із різниці.

Формула:
3500 – «трафік з абонентами» = сума доплати.  

Обов'язкова умова при такому тарифі –  встановлення автоінформатору на протязі перших 12 секунд, для інформування про вартість дзвінка на короткий номер та короткий зміст послуги що надається.  
Якщо колбек відсутній і автоінформатор теж, то оператор залишає за собою право заблокувати номер в односторонньому порядку і за його розблокування потрібно буде повторно сплачувати вартість активації. При тарифі 1,00+0,27ПЗС із колбек з 0-ї секунди, оплата 3500 обов'язкова.

3.   Для оптимізації тарифу на утримання короткого мобільного номеру по Оператору Київстар, зв`яжіться з менеджером та отримайте консультацію.

 

 

 

Система Orphus
comments powered by Disqus